Nevíte si rady? Napište nám nebo zavolejte 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Vysoká odolnost do nejtěžších soubojů! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END s potahovanou šňůrou v sestavení SKIN RIG.
Tento model ocení všichni rybáři, kteří upřednostňují hotové návazce, ale potrpí si na špičkovou kvalitu. Bonusem je navíc bezkonkurenční cena.
Návazec je složený z následujících komponentů:
Háček THE END Enemy (#4)
Smršťovací bužírka THE END
Šnůra FIN 6K s tvrdým potahem
Tvrdá gumička proti zamotání THE END (4cm)
Obratlík THE END (#4)
Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!
Profesionálně ručně připravené návazce pro lov kaprů. Na výrobu byla použita kvalitní šňůra značky Sufix a japonské háčky potažené teflonem. Každý návazec je ručně navázán a celkové zpracování v poměru ceny a kvality je bezkonkurenční.Nosnost 15lbDélka 14cmVelikost háčků 8Balení 3ks
Silikon kroužek na nástrahy 8,5 mm 18 ks v balení
Bezpečnostní závěska na olovo nebo kamennou montáž. V balení 6ks.
Feederová trubička je vyhotovena z měkčeného plastu, který vyniká výbornou ohebností a zároveň dostatečnou tuhostí. Díky tomuto materiálu je možné používat trubičky i ve velmi studené vodě bez rizika jejího poškození. Krmítko je na trubičce upevněno karabinkou, která se pohybuje na očku z pružinové oceli. Díky tomu se velmi dobře otáčí kolem osy trubičky a zamezuje se tím zamotání montáže. Na obou koncích trubičky se nacházejí dorazy z měkkého plastu. Tento držák se vyznačuje vysokým stupněm elasticity, což má za následek vysokou nosnost.
Jsme velmi rádi, že můžeme představit nový produkt v nabídce značky Extra Carp, který jsme vyvinuli ve spolupráci s našimi týmovými kolegy. Jedná se o 100% funkční a spolehlivé předšpičkové olovo "back lead", které slouží k potopení vlasce pod hladinu před špičkou prutu. Díky tomu vede vlasec po dně a neplaší ryby. Také se díky němu do vlasce na hladině nemotají lodě, plovoucí nečistoty a nebo ryby, které zdoláváte na jiném prutu. Náš výrobek je jedinečný tím, že má zámek vybavený dvěma kovovými kuličkami "twin ball release system". Díky tomu se velmi snadno nasazuje na kmenový vlasec, snadno se spouští do vody a při této manipulaci nechtěně neodpadává. Kuličky, které jsou v zámku, se běžně používají pro výrobu ložisek, jsou z velice tvrdého materiálu, zároveň mají velmi hladký povrch. Vlasec po nich snadno klouže a nezasekává se. Nic tedy nebrání spolehlivé a jemné indikaci záběru. Po záseku spolehlivě odpadává a nepřekáží při zdolávání ryby. zámek s kovovými kuličkami "twin ball release system" snadná manipulace při nasazování 7m dlouhý provázek reflexně oranžový plastový držák provázku s možností ukotvení k zemi uzel chráněný silikovým převlekem doporučeno při použití s vlasci 0,25 - 0,40 mm Balení: 1 ks v blisteru
PVA punčocha s kratší dobou rozpadu je ideální pro lov během chladnějších měsíců, nebo při lovu v mělčích hloubkách, kde montáž klesá kratší dobu ke dnu. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, při kterém díky důkladnému pletení nedochází ke svévolnému trhání punčochy a zároveň se výborně plní i velmi jemnými částicemi, čímž budete moci spolu s nástrahou poslat do vody i maximálně atraktivní návnadu přímo na montáži. Součástí balení je tuba a tlouk, které umožňují snadné plnění punčochy vnadící směsí. PVA punčocha se po čase přímo úměrném teplotě vody rozpustí a tak uvolní krmnou směs v bezprostřední blízkosti nástrahy, čímž výrazně zvýší její atraktivnost pro kaprovité ryby. Upozornění: PVA produkty jsou vodou rozpustné, manipulujte s nimi proto jen se suchýma rukama, aby nedošlo k jejich deformaci či poškození. Technické parametry: Průměr: 25mm (úzká) Délka: 7m Doba rozpustnosti: cca 40s/5°C voda