Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Dvouvrstvá konstrukce hrnku od firmy Prologic vytváří neuvěřitelnou izolaci a udrží váš nápoj teplý dlouhou dobu.
Do detailů propracované multifunkční kleště, které si bez problémů poradí s otevíráním kroužků, mačkáním krimpovacích svorek či stříháním různých vlasců a šňůr. Kromě toho mají dostatečně dlouhé čelisti na vybírání háčků z tlam dravých ryb. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a na obou rukojetích se nachází protiskluzový gumový povrch, díky kterému se výborně drží v ruce. Kleště SpinSET jsou dodávány s praktickým černým pouzdrem, které lze snadno upevnit na opasek. Také disponují natahovacím lankem s karabinou na konci. Praktické kleště určené i pro ty nejnáročnější příznivce přívlače, to je Delphin SpinSET. Technické parametry: Celková délka: 16,5cm
Dlouhý hák na vylovení menších dravců po zdolání. Je vyroben znerezové oceli, má protiskluzovou rukojeť, bezpečnostní poutko na uchycení kzápěstí a je dlouhý 27cm. Jemný nástroj kvylovování ryb s integrovaným metrem. Max. váha vylovované ryby 12kg.
Tradiční pomůcka mnoha rybářů, kterou hojně využívají zejména sumcaři. Díky dvěma velmi jemným pružinkám je detekce záběru okamžitá. Tento typ má plastový kolíček, který je vhodný na jemnější blanky prutů. Zvonek se dvěma rolničkami na blank připněte, ideálně v jeho horní polovině a čekejte na vytoužený zvuk. Rolničky si však najdou uplatnění i při lovu úhořů, či jiných druhů ryb. V balení naleznete 1 zvonek.
Čelová lampa poskytující různé režimy svícení, ale zejména nastavitelný světelný paprsek, díky kterému si dokážete posvítit také na objekty ve větší dálce. Čelovka disponuje výkonem 5 W a svítivostí až 300 lm. Díky těmto parametrům a možnosti fokusování světelného paprsku tak nebude problém dostatečně osvětlit vaše bezprostřední okolí, ale také vzdálené cíle. OXUS ZOOM je vybavena pohybovým senzorem, čímž ji snadno zapnete a vypnete mávnutím ruky. LED diody nabízejí možnost bílého nebo zeleného světla. Při prvním kliknutí spínacího tlačítka se čelovka rozsvítí bílým světlem na 100%, přičemž její výdrž v tomto režimu bude 5 hodin. Druhým klepnutím bude bílé světlo svítit na 60% s 9 hodinovou výdrží. Při třetím kliknutí se bílé světlo ztlumí na 30% a vydrží svítit až neuvěřitelných 20 hodin. Delším podržením stejného tlačítka se rozsvítí boční zelené diody s výdrží 20 hodin. Opětovným krátkým stisknutím se aktivuje blikání zelených diod. Právě zelené světlo nepřitahuje otravný hmyz a rozhodně jej oceníte i během zdolávání ryb, které se plaší mnohem méně než při osvícení bílým světlem. Baterie má kapacitu 1200 mAh a nabíjí se pomocí USB-C kabelu, přičemž její plné nabití bude trvat přibližně 4,5 hodiny. OXUS ZOOM lze pohodlně polohovat směrem nahoru a dolů a díky délkově nastavitelnému elastickému popruhu bude dokonale sedět na každé hlavě. Technické parametry: Zdroj světla: LED Výkon: 5W, 300lm Baterie: 1200mAh, 3.7V Rozměry: 65x35x47mm Hmotnost: 76g Nabíjení: USB-C
Krimpovací kleště Edges byly speciálně navržené pro práci s dutinkami Edges Crimps tak, aby se krimpovaci dutinka mírně rozšiřovala a umožnila co nejpřirozenější vedení smyčky. Čelisti kleští jsou ujímané tak, aby vytvořily pevné a trvanlivé sevření u každé dutinky. Kleště jsou také opatřeny štípacími a uchopovacími čelistmi, což z nich dělá velmi univerzální nástroj pro výrobu montáží.